Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem ilyen jegyekkel a...

Van esélyem ilyen jegyekkel a főiskolába?

Figyelt kérdés

Német: 3, Matek: 2, Biosz: 3, Töri: 3, Magyar: 4


Tudom ez katasztrófális, meg nem sok keresnivalóm van, de elszánt vagyok, és nagyon szeretnék tanulni!!!

Ja, és nem azért akarok továbbtanulni, hogy elmondhassam, "fősulis vagyok", hanem azért, hogy bebizonyítsam igenis megtudom csinálni. :) + nagyon tetszik a főikola, az alkalmassági vizsgán sokan dicsértek (tanárok), ez számít esetleg valamit? Nem pontozásra ment sajnos, hanem "megfelelt", "nem felelt meg"-re... Az lehetséges, hogy maguknak feljegyezték valahová, hogy nagyon jól teljesítettem?

Egyébként pár ponttal maradok le a tavalyitól, remélem most csökkenni fog, bár elég sokan jelentkeztek... :-(

Nem tartom magam butának (a jegyeim tudom nem ezt tükrözik), szeretnék tanulni...

Ugye még van remény?


2010. jún. 28. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
persze. nem lesz gond, ha rendesen tanulsz.
2010. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én hallottam olyat, hogy valaki rosszabb jegyekkel ment, és már diplomája is van, meg jól tanult... Mondjuk olyat is, akit kicsaptak, mert annyira nem ment neki...


Én igyekszem majd jól tanulni, szorgalmas vagyok, csak most ez az érettségi... :-(

2010. jún. 28. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hova jelentkeztél?
2010. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kecskemétre...
2010. jún. 28. 19:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Kecskemét, Szeged, Debrecen.
2010. jún. 28. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

és milyen szak?


(páromat szakközép végén matekból nagy könyörgés árán nem buktatták meg,most második mérnöki dioplomáját kapja lassan...engem kémiából akartak gimiben elhúzni,vegyész diplomát szereztem...)


nincs lehetetlen...

2010. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

óvódapedagógus :)


akkor GRAT. mindkettőtöknek!!!

2010. jún. 28. 20:28
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha most nem sikerül, akkor érettségizz újra a felvételéi tárgyakból...
2010. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Óvodapedagógiára nagyon alacsony a pontszám és nem is egy nehéz szak..
2010. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!