Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valóban meg lehet azt tenni,...

Valóban meg lehet azt tenni, hogy még középiskolásként eljár az ember egy egyetemi tantárgyra, levizsgázik belőle, és később beszámítják a kreditet, miután felvették?

Figyelt kérdés
Az egyik válaszban láttam.

2019. jan. 8. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
6: Ilyen ostobaságot soha nem hallottam, bár lassan két évtizede oktatok egyetemen.
2021. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nem vagy hallgató a tanár le se fog szarni. Nem vagy a rendszerben, nem vagy a névsorban nem vagy a neptunban, nem vetted fel a vizsgát be se fog engedni vizsgára.

Örül ha minden diák, aki felvette a tárgyat felvett legalább 1 vizsgát is, nemhogy még poénból random idegeneket vizsgáztatgasson...

Nem ezért kapja a fizetést.

Az előadások hivatalosan publikusak, ha beengednek az épületbe. Kisebb karokon nem fognak beengedni, a 100 fős előadóba annak a 100főnek kell a hely, aki oda jár és felvette a tárgyat. Ha akárkit beengednek abből történnek az eltűnt a kabátom, pénztárcám, laptopom satöbbi.

Ha nincs belépőkárytád, tudnod kell kihez mész, milyen ügyben és személyit be kell mutass és fel kell iratkozz.

Engem abszolválás után pisilni se akartak beengedni, mondván már nem vagyok jogilag a kar hallgatója.

2021. jan. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A corvinuson szokott lenni analízis előkészítő középiskolásoknak. De az teljesen más.

Hétvégén van és nem az egyetem diákjaival ülsz órán legfeljebb pár diák tartja az órát extra kreditért, Mscsek vagy phDsek.

2021. jan. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!