Nem vagyok egy beszedes tipus, ám pszichológus szeretnék lenni, vagy pszichopedagógud. Nagy baj, ha en inkább szűkszavú vagyok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Pszichológus ezerféle van, nagyon sok mindent lehet csinálni ezen a szakmán belül, számtalan területre lehet specializálódni. Nyilván nem az az elsődleges irány számodra, hogy céges tréningeket tarts, de pl. a klasszikus terápiás munka során a pszichológusok nem beszélnek olyan sokat...
2019. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én voltam párszor suli pszichológusnál. És szinte csak én beszéltem.

Mert néha jól esik csak ki beszélni a dolgokat amiket senki masnak nem mertunk.

O csak biztatott a vegen hogy higyjek magamban es hogy sose keso valtoztatni.

Meg elmeselte a rut kis kacsa meset. Hogy ot is piszkaltak es aztan vegul o lett a legszebb hattyu es hogy en is igy leszek.higgyek magamban.

Aztan ezeket szerintem meg sok mindenkinem ugyanugy elmondta.

Engem nem zavar h csak ennyit mondott legalabb meghallgatott es sokat ert h azt mondta h a problemam megoldhato meg ha nagyon megoldhatatlannak es kellemetlennek tunik is.

Es hogy nem is gondolnam hogy hagyan fordulnak ezzel a problemaval hozza es hogy nem vagyok egyedul.

2019. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hányan*

Még ha megoldhatatlannak is tűnik*

2019. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ha kettesben lennénk, úgy nem lenne gond.

Vagy egy terápiás.

De, en attól félek, hogy az egyetemen nem tudok majd mások előtt annyira szekmaszerűen előadni.

2019. jan. 9. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd megtanulsz. Ha nem vagy fejlődésre képes, és nem vagy hajlandó a komfortzónádból kilépni, akkor sosem válik belőled jó szakember, semmilyen szakmában, nemhogy a pszichológiában, aminek az alapja az, hogy éveken keresztül nonstop önismeret és önfejlesztés van.
2019. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!