Van itt vki a Kodolányi fösulira jár nemzetközi tanulmányok szakra?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Most mar egyetem :) holnap lesz meg educatio, szerintem menj ki es ott kerdezoskodj. En azt tudom mondani, hogy vannak targyak amik baromi erosek, de vannak amik konnyebbek. A tanari felhozatal iden szuper volt - eltekintve 2 tanartol. Nagyon mely a tudasuk, nem felszines es rendesen koveteltek, de ha bejarsz orakra akkor konnyu lesz a vizsga is. Ugye ott lehet ket szakot tanulni egy ev utan es habar a baratnom most elso feleves, mar kinezte hogy milyen szakkal fogja parositani. Illetve ugye ez egy maganegyetem, tehat kevesebben vannak mint egy allamin, de egy percig sem banta hogy odajelentkezett. Nagyon szereti, szerinte olyan mint egy nagy csalad :) Fix bekerules az alacsony pontok miatt, de pl fix az is hogy erasmusra kijutsz. Baratnom ezeket meselte. Remelem valamennyire tudtam segiteni.
2019. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!