Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Attesznek onkoltsegesre? Sos

Attesznek onkoltsegesre? Sos

Figyelt kérdés
Masodeves hallgato vagyok debrecenben. Tavalyi evem ugy nezett ki hogy elso felevben 32 kreditem volt, masodik csak 13 igy meglett atlagban a 18. Buktam ket targyat sajnos. Iden viszont nem sok mindent tudtam felvenni igy csak 16 kreditem van. Akkor most felevkor attehetnek? Nagyon aggodom. Ezt nem tudtam hogy az elozo felevivel kell kalkulalni. :(((

2019. jan. 11. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két félévente néznek átsorolást. Ergo ha most 16 kredited lesz, tavaszi félévben 20, és megvan a szükséges átlag is, akkor nem tesznek át.
2019. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Átsorolások nyáron vannak, két lezárt félévet néznek.
2019. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
O, nagyob szepen koszonom neked. Azt hittem a tavalyi 2. Felevemet is nezik. De akkor csak egy tanev ket felevet. Nagyon halas vagyok a gyors valaszodert :) Kicsit megijjedtem mert most olvastam ilyet.
2019. jan. 11. 15:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolonak is nagyon szepen koszonom! :)
2019. jan. 11. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Átsorolások nyáron vannak, két lezárt félévet néznek.
2019. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!