Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Attesznek onkoltsegesre? Sos

Masodeves hallgato vagyok debrecenben. Tavalyi evem ugy nezett ki hogy elso felevben 32 kreditem volt, masodik csak 13 igy meglett atlagban a 18. Buktam ket targyat sajnos. Iden viszont nem sok mindent tudtam felvenni igy csak 16 kreditem van. Akkor most felevkor attehetnek? Nagyon aggodom. Ezt nem tudtam hogy az elozo felevivel kell kalkulalni. :(((

Keress kérdéseket hasonló témákban: kredit, egyetem, hallgato, Debrecen, Debreceni Egyetem

jan. 11. 15:41  Privát üzenet  

A válaszok
Két félévente néznek átsorolást. Ergo ha most 16 kredited lesz, tavaszi félévben 20, és megvan a szükséges átlag is, akkor nem tesznek át.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 11. 15:44 Privát üzenet
Átsorolások nyáron vannak, két lezárt félévet néznek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 11. 15:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

O, nagyob szepen koszonom neked. Azt hittem a tavalyi 2. Felevemet is nezik. De akkor csak egy tanev ket felevet. Nagyon halas vagyok a gyors valaszodert :) Kicsit megijjedtem mert most olvastam ilyet.

# 3/5Időpont jan. 11. 15:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Masodik valaszolonak is nagyon szepen koszonom! :)

# 4/5Időpont jan. 11. 15:49 Privát üzenet
Átsorolások nyáron vannak, két lezárt félévet néznek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 11. 16:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miskolci egyetemen, mi a teendő ha az állami képzésről áttesznek fizetősre?
Egyetemen év közben is áttehetnek fizetősre? Azt tudom, hogy egy év alatt meg kell lenni egy bizonyos számú kreditnek és ha nincs áttesznek, de évközben is? Vagy ez változó?
Egyetemre járok, eddig államilag finanszírozott képzésben, de nem tudom, hogy áttesznek -e költségtérítésesre. Ez mikor derül ki?
Ha 2,97 az átlagom orvosin akkor áttesznek fizetősre?
A BME-n gépészmérnöki szakon ha két félév után megvan a 30 kreditem, de az átlagom csak kb 2,5 körüli számíthatok arra, hogy áttesznek fizetettre?
Középfokú iskolai rendszerű nappali képzésben a tanuló abban az évben kezdhet utoljára tanévet, amelyben betölti a 22. életévét. Kivétel, ha a tanuló az általános iskolai...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!