Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi, lassan végzős, vagy...

Jogi, lassan végzős, vagy végzett hallgatók?

Figyelt kérdés
Megérte az egyetem? Írnátok a tapasztalataitokról?

2018. aug. 16. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Állj.

Minden egyetem elvégzése megéri.

Csak az a kérdés, hogy Te szeretnéd-e azt a munkát végezni.

Mert ha azt mondom, legyél programtervező informatikus, és elvégzed, de Te nem akarod azt a munkát végezni, nem lesz hozzá kedved, akkor előbb-utóbb kiesel.

Olyan szakra iratkozz be, amelyiket valóban szeretnéd.

Egyébként megéri elvégezni, mert azzal (ha tovább szakosodsz) lehetsz ügyvéd,esetleg ügyész, vagy talán bíró is..

Ha szerzel befolyásos kapcsolatokat, akkor akármi lehetsz ebben az országban, teszem fel miniszter, esetlegesen diplomata.


Én speciel nem jogi egyetemre járok, hanem másra.

De elég jó véleményeket szoktak róla mondani..

És nem mindegy, hogy melyik egyetemen végezed el.


Emelt szintű magyar irodalom érettségi kellene,+ emelt, vagy közép szintű történelem, de jobb az emelt.

Na, meg egy B1 nyelvvizsga..

2018. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell a magyar emelt, jó a történelem is helyette.

Én jogra járok, csak akkor gyere ide ha érdekel a jog. Nem egy olyan embert láttam már aki itt hagyta az egészet vagy egyetem után nem tudott mit kezdeni magával mert utálja az egészet.

2018. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!