Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Váltás szülésznő szakra?

Váltás szülésznő szakra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éves egyetemista lány vagyok, most vagyok túl az első félévemen, de nagyon elgondolkoztam a váltáson... Nagyon megtetszett most a szülésznő szak, és a tavalyi érettségi pontjaim alapján, ide is felvettek volna... Tudnátok róla mesélni? Minden érdekel, mennyire nehéz, mennyit kell tanulni, stb.

A Semmelweis Egyetemre jelentkeznék újra. Jelenleg gazdaságinformatikát tanulok.

19/L



#váltás #ETK #szülésznő. Se
2019. jan. 13. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági informatika és szülésznő között óriási különbség van. Egyik biologia másik reál. Biztos vagy te magadban?
2019. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig is érdekelt a biológia, de a gimnáziumban olyan rossz tanárt kaptunk, hogy teljesen elvette a a kedvemet tőle, így az informatika felé fordultam inkább.
2019. jan. 13. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva ott az anatómia. Sztem is gondold át.
2019. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol vannak “durva” tárgyak.
2019. jan. 13. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Ezt neked kell tudni. Egy ismerősöm lánya oda jár. Háát, kínlódik rendesen...De mint az első is írta, ég és föld a két szak és tárgy...
2019. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Én bár nem szülésznőire járok, de az Egészségtudományi Karon vagyok, és az 1. évben gyakorlatilag ugyanazok az alapozó tárgyak vannak, tehát az anatómia, élettan ugyanaz. Nem olyan könnyű tárgyak, de ha érdekel a dolog és tanulsz, akkor simán teljesíthető. Hajrá! :)

2019. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cro-minyon válasza:
Aki 1 évesen bekerül az egyetemre, annak nem kellene félnie, szerintem mindkét szakot el tudod végezni időre :)
2019. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!