Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE BTK! Mik a minorok követel...

PTE BTK! Mik a minorok követelményei? Hol találom meg?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy van-e bármilyen dokumentum, leírás, táblázat stb., ami összefoglalja, hogy mely minornak mik a felvételi követelményei. Gondolom, hogy azokon a nyelvszakos minorokon szükséges a nyelvismeret, ahol az alapszakra való felvételinél is kérik, de kérdés, hogy ez mit jelent (pl. nyelvvizsga vagy csak van egy külön felvételi, mérés), illetve mi a helyzet azokkal, ahol nem szükséges (pl. orosz, mert a BA-hoz nem kell, viszont pl. az ELTE-n minorhoz már kell és nem tudom, hogy a PTE-n ez hogyan működik).
2019. jan. 18. 07:45
 1/1 anonim válasza:
Úgy tudom btk-s szakok közül bármit felvehetsz, de a neten találtam egy táblázatot (ha beírod, hogy pte btk minor szakok kiadja) és ott 1-2 szak mellett van feltétel, leginkább egy elbeszélgetés, de soknál semmi nincs kikötve.
2019. febr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!