Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Át szeretnék mennni esti...

Át szeretnék mennni esti iskolára, de hogy?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 11-es vagyok, de nagyon nem szeretem már a sulim.Ezt arra értem hogy amit tanulok szakmámnak nem is szeretem, nem is értem, és már kb minden nap hasgörcsel megyek be a suliba..Ez szerintem nem normális. Szerintetek hogy mondjam el ezt szüleimnek hogy át szeretnék menni estire? Már 10.-be is volt ez hogy át fogok menni következő szeptemberbe másik suliba.De ezt is nagyon nehezen és sok veszekedéssel vettem rá a szüleim, és mindig azzal példálóznak hogy azta sulit se fogod szeretni meg ilyenek..Bármit meghallgatok ha valaki tud ajánlani valamit. A lényeg az hogy nem akarok ebbe a suliba menni mert már hányingerem van tőle.

2019. jan. 18. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


mond meg szüleidnek hogy van egy élő példa rá, hogy az esti suli sokkal jobb mint a nappali!


Kb. én sem bírtam a nappali sulimat az egészet cakli pakli, annyi, hogy én még azért leérettségiztem ott (kínszenvedve) ja és persze majdnem max hiányzással ami lehet 1 évben...

azt néztem hogy hogy lehetne túlélni nagyon sokszor jártam orvoshoz, hol bevette, hogy beteg vagyok hol nem... ez van..


Most szakmám miatt estire járok és teljesen más! Habár neked más a helyzeted, mert ugye elkezdtél egy nappali sulit és nem akarod befejezni, hanem aközben átmenni estire... az nem tudom, hogy hogy megy...


én mikor már a szakmát kerestem magamnak, hogy mit tanuljak, automatikusan estit kerestem nappali szóba sem jöhetett.


Jaj...

Visszaolvasva semmi hasznos nincs benne számodra, bocsi...

(úgy gondolom)

de írj ha úgy gondolod valamire tudnék válaszolni.

2019. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keressetek egy nappali tagozatos sulit menjetek ve ès kèrjètek az átvètelt! Egy esèlyt mindenkinek adni kell èn úgy gindolom! Mi ez hogy a másik hely se fog tetszeni duma?? Legalább meg kell próbálni! Ne hagyd magad mert tönkremèsz!! Ha nem jön be a dolog mèg mindig folytathatod estin
2019. jan. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem értem e téren anyát.. De én csak estire szeretnék átmenni.. Mindenképp.
2019. jan. 19. 09:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyi volt hogy azt mondta csak akkor mehetek át ha oda költözök apámhoz ^^ (Elváltak a szüleim még kicsikoromba)
2019. jan. 19. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit még tudnod kell az esti képzésről:


ha erre jelentkezel és át is vesznek akkor ott az anyukád nem fog kapni utánad családi pótlékot, mert az csak nappalin jár...

2019. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és onnantól amitől esetleg estire jársz kell fizetned havi 7500 forintot, hogy ha esetleg beteg lennél el tudj menni orvoshoz.
2019. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezeket honnan veszitek ?

Le van írva hogy családi pótlék igényelhető és a 7500ft az egy évért kell fizetni ..:)

2019. jan. 22. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!