Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

A Nyíregyházi Egyetem miért olyan rossz hírű?

Többször hallottam/olvastam hogy a Gábor Dénes, Edutus, vagy a Sopronihoz hasonlították.

Még az OF-em szerint is az egyik legaljább egyetem.

Tényleg olyan rossz?

jan. 20. 19:33  Privát üzenet  

A válaszok

Tesóm ott tanul, ő szereti, persze kemény a szakja, magasak a követelmények. Ő mérnöki szakon van.

Szerintem sok függ a tanárok hozzáállásától és a hallgatóktól is.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 20. 19:43 Privát üzenet
A mérnök szakokról hallottam, hogy gange, többségében azok mennek oda, akiket nem vesznek fel a BME-re vagy kibuknak onnan. Most biztos én leszek a ,, felsőbbrendű BME-s" de sajnos ez a fájó igazság, ha mérnökképzés, akkor az orszag minden más egyeteme és fősikolája alul marad

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 21. 23:20 Privát üzenet
Aki nyíregyházi és nem teheti meg, hogy messzebbre menjen, az is az itteni egyetemre megy. Szerintem ez sem piskóta, ahogy Miskolc sem.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 21. 23:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2. Az mondjuk durva, hogy az a BME az ország egyik legjobb egyeteme és legjobb mérnöki egyeteme amit külföldi mérnökök előszeretettel szidnak (gondolom akkor a többit nem is ismerik, szóra sem méltatják)...

# 4/4Időpont jan. 22. 12:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen a nyíregyházi KGST piac? Biztonságos olcsó? Tényleg olyan rossz a város, minta a híre? A romák miatt vagy ez csak előítélet?
A Nyiregyházi Főiskolán tanultam egy évig, de utána nem sikerült szinte egy vizsgám sem, több tanárral rossz kapcsolatot alakítottam ki. Tovább lent?
Mennyire rossz a Nyíregyházi Főiskola orosz szakja? (Nem tanárképző)
A Nyíregyházi főiskolára miért mondják azt hogy rossz?
Nyíregyházi Főiskoláról vélemények. Tényleg olyan rossz?
Nyíregyházi STOP SHOP nyitvatartás? (bocsi, ha rossz a kategória)

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!