Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz levelezőn a...

Mennyire nehéz levelezőn a vegyészmérnök szak?

Figyelt kérdés

Jelenleg folyamatos műszakban dolgozok vegyész technikusként egy laborban. Úgy érzem hogy szeretnék tovább tanulni és megpróbálni a vegyészmérnökit levelezőin.

A kérdésem az lenne h levelezőin mennyire nehéz ez a képzés, bírnám folyamatos műszak mellett? Megérné?



2019. jan. 22. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:

én csak 1 műszakban dolgoztam folytonosban. Megoldottam.

Attól függ, hogy a vezetőid mennyre támogatnak, mennyire tudod cserélgetni a napjaidat?

Előadásokból ki lehet hagyni párat, de a gyakorlatokra kötelező bemenni. ZH-t sem akkor írsz amikor ráérsz...

Vizsgaidőszakban muszáj elmenni szabira.

A vizsgára - törvény szerint - kötelesek elengedni ( bár ez igazolt nem fizetett nap).

Nem is olcsó. A legjobb ha tudsz tanulmányi szerződést kötni a céggel.

2019. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!