Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alap tanító szakon mennyire...

Alap tanító szakon mennyire nehéz az ének tárgy?

Figyelt kérdés
Felvételi előtt állok és nagyon szeretnék tanító lenni.Voltam alkalmassági vizsgán is, azonban az ének nem sikerült jól.Az ott lévő tanár azt mondta, hogy nem jó az intonációs készségem és ha nem javítok rajta, akkor nem sok esélyem lesz az első félév után.Kinek milyen tapasztalata van? Tudnék ezen javítani esetleg vagy inkább keressek másik szakot?

2019. jan. 24. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
követem :) Ugyan az alkalmasságin megfeleltem, de nem voltam teljes mértékben elégedett magammal, érzem, hogy lesz gond.
2019. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan csak az első félévemen vagyok túl, megnyugtathatlak,nem vészes egyáltalán.Szolmizálás,kottaolvasás menjen, furulyázni is kell majd, nyilván énekelni is, de nekünk első félévben nem ezen volt a hangsúly. Inkább a kottaolvasás. Nem hiszem hogy gondod lenne a későbbiekben, nem olyan tárgy, amiről hallottam volna hogy bárki is csúszott/kihullott volna miatta. Sok sikert! Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan. :)
2019. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :) Megkérdezhetem, hogy melyik egyetemre jársz?
2019. febr. 2. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szivesen segitek. Irj privit. Leendo kollega :) *amugy nem nehez nyugi
2019. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, Debrecenk Református Hittudományi Egyetemre járok :)
2019. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!