Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik az ideális...

Szerintetek melyik az ideális szak számomra?

Figyelt kérdés
Egyetem választás előtt állok, de még nem igazán tudom melyik szakra érdemes mennem.Jövőbeli munkámra tekintve tetszene ha sokat kéne mennem autóval(mindig mozgásban lenni), üzleteket kötni,és a saját magam "ura" lenni.Pályaadási tanácsadásnál főnöki típusnak mondtak engem-és szerintem alkalmas is lennék rá a jövőben(persze sok-sok tanulás után).
2019. jan. 24. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyen vállalkozó szellemű vagy és érdekelnek az ilyen üzleti dolgok, akkor egyértelműen valamilyen közgáz szak.


Gazdálkodás és menedzsment

Nemzetközi gazdálkodás

Kereskedelem és Marketing

Pénzügy és számvitel

Emberi Erőforrások (bár ez szerintem elég gáz)

Turizmus és vendéglátás (nehéz vele elhelyezkedni)


Az első háromnak nézz utána!

2019. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gazdálkodási és menedzsment, kereskedelem és marketing

Én a fentiekből ezt a kettőt ajánlanám leginkább, de az első hozzászóló is kiemelte már ezeket.

2019. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!