Evil Bunny kérdése:

A BA tanulmányaim alatt szerzett nyelvvizsgámat be kell vinni a felvi rendszerébe MA jelentkezéshez?

Figyelt kérdés
Amíg csináltam a BA-t, szereztem egy angol B2 nyelvvizsgát. Az MA jelentkezéshez szükséges feb. 15-ig feltöltenem azt a felvi.hu-ra, vagy elegendő a jelentkezés után is? Tudom, hogy egy B2 minimum a feltétele az MA jelentkezésnek. A kérdés leginkább az, hogy most február 15-ig töltsem-e fel.

2019. jan. 30. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
H màr most megvan akkpr mindenképp töltsd fel, mert azt írja a honlap hogy a dokumentumpótlàsi időszakban ami még nincs meg az feltöltheted viszont ha olyat is később töltesz fel ami màr megvolt februàr 15 előtt azt nem kötelesek elfogadni. Tehàt tölts fel mindent amid már van.
2019. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2019. febr. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!