Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE-n vagy egy vidéki gazdaság...

Cro-minyon kérdése:

BGE-n vagy egy vidéki gazdasági egyetemen tanuljon a gyerek tovább?

Figyelt kérdés
BCE vagy BME nyilván magasabb szint, de mondjuk Debrecen, Szeged, Miskolc, Győr, Veszprém, Pécs összevethető BGE-vel.

2019. jan. 30. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

A BME nem magasabb szint. Főleg az után nem, hogy a tanári kar nagy része lelépett az ELTE-re. A BME gazdasági területen gyakorlatilag megsemmisült. [link]


A BGE a CEU, BCE és ELTE mögött az ország #4 gazdasági képzése. Régi, jól megbecsült főiskolák (Külker, PSZF) utóda.


Ami értékelhető még, az Pécs. Sok jó Pécsett végzett gazdasági szakembert ismerek.


A többi is biztosan jó, csak nem ismerek onnan embereket.

2019. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Én a Kaposvári Egyetemen végeztem pénzügy és számvitel szakon, ajánlani tudom azt is.
2019. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

BGE , BCE, PTE ezekről tudom hogy jó. ismerőseim járnak BCE-re ők szeretik, nem véletlenül az egyik legjobb gazdasái egyetem v gazdasági képzés.

BGE ha jól tudom elég gyakorlat orientált.

Én PTE-s vagyok és nagyon szeretem. Országos szinte is jó az egyetem, közgazdász képzése különösen jó (nem elfogultság miatt írom).

Jó oktatók, jó hangulat, szép város és talán valamivel olcsóbb a tandíj mint Pesten (ebben nem vagyok biztos).

2019. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!