Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van helyesen működő pontszámít...

Van helyesen működő pontszámító kalkulátor?

Figyelt kérdés
Eddig hármat próbáltam, valamelyik 300 feletti pontot adott ki, valamelyik csak 240-et. Szerintetek ha az év végi jegyeim többsége 2-es vagy 3-as, van két 4-esem is, az érettségi három 3-as és két 4-es, plusz még egy OKJ-s képzés. Szerintetek nagyjából mennyi pont várható?

2019. jan. 30. 22:04
 1/4 anonim válasza:
100%
A felvi.hu-n lévő pontszámító teljesen hiteles. Be kell jelölni azt is, hova szeretnél jelentkezni, a pontszámítás módja ennek függvényében is változik. (Talán ezért is kaphattál többféle eredményt, valamint emiatt (és pontos eredmények hiányában) mi sem tudjuk megmondani, hány pontod lenne).
2019. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott próbáltam, de annál az egyetemnél ha kiválasztom az egyetem háromjegyű azonosítóját, nem tudtam kiválasztani a szakot.
2019. jan. 30. 22:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Az mennyit számít, hogy melyik egyetemre megyek?
2019. jan. 30. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik egyetemen ugyanúgy van a pontszámítás, tehát csak a szak bejelölése számít, ha valami miatt azon az egyetemen nem adja ki azt a szakot a pontszámítónál akkor egyszerűen írd be a szakot más egyetemen. Egyébként nem tudom ez milyen hiba lehet, nem lehet, hogy akkor használtad a pontszámító kalkulátort, amikor még a keresztféléves képzésekre kellett jelentkezni? Mert olyankor a pontszámító kalkulátornál csak azok a szakok jelennek meg ott, amik februárban indulnak.
2019. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!