Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell csinálni még a...

Mit kell csinálni még a felvin? Most már csak hátradőlve várjak?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, ha még erre sem vagyok képes, ne jelentkezzek felsőoktatásra... de tényleg belezavarodtam, hogy ennyire egyszerű lenne? Ennyi lenne az egész?

Kiválaszottam a sulit, szakot, képzést (ALA -alap, nappali, államilag finanszírozott), kitöltöttem a tanulmányi eredményeket, feltöltöttem minden felsorolt dokumentumot, olyanokat is, amik nem relevánsak a képzés szempontjából (nem is tudom, minek, de az érettségin és az évvégi biziken kívül az OKJ-t, a diplimát, a záróvizsgát, az egész leckekönyvet, alkalmasságit, orvosit, tehát tényleg mindent), majd hitelesítettem. Ennyi lenne? Azon parázok, hogy mi van, ha valamit elírtam, elnyomtam, rosszul töltöttem ki. Akkor lőttek az egésznek?


Amikor anno felvételiztem, sokkal bonyolultabb volt, de mivel papír alapú volt, átláthatóbbnak éreztem. Ott volt előttem, egyértelmű volt, hogy mindent kitöltöttem-e, jól töltöttem-e ki... de most ezt nagyon nem látom át :( Itt most nincsen évek és ruti, csak évek.



2019. jan. 31. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az L nem a levelezős??
2019. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj, de bocs, igen, azt elírtam. levelező, persze.
2019. jan. 31. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi. Ha a hitelesítés rendben lezajlott, akkor már csak várni kell. Pont azért kell hitelesíteni, mert ha valamit nem vagy rosszul töltöttél ki, az ott kiderül. Ha nem írt ki semmi hibát, akkor rendben vagy.
2019. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Az Ön jelentkezése hitelesített, vagyis ezzel kapcsolatban további teendője nincsen.


Amennyiben a jelentkezési határidőig még szeretne adatot módosítani, vagy dokumentumot feltölteni, akkor előbb a Hitelesítés visszavonása gombra kell kattintania. Figyelem! Ha visszavonta hitelesítését, akkor a szükséges módosítások elvégzése után újra kell indítani a hitelesítési folyamatot!


Az alábbi gombra kattintva megtekintheti a sikeresen hitelesített adatait.

Természetesen ezt az adatlapot Önnek nem kell visszaküldenie, hiszen Ügyfélkapu segítségével Ön hitelesítette jelentkezését!"


a [dokumentumok] narancssárga maradt, de gondolom az majd azok ellenőrzése után zöldül be.


Itt kérdezném, hogy nagyon gáz, ha a scannelés után a pdf-eket nem forgattam be? így lényegében minden az oldalán fekszik :/ vagy lényegtelen...

2019. jan. 31. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, az se baj ha mobillal befotózod, csak legyen olvasható. Ha valamit mégse tudnak értelmezni szólni fognak és kb június végéig lehetőséged van újra feltölteni.
2019. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ó, köszönök minden segítséget :)

Olyan régen csináltam ilyet, hogy tisztára úgy izgulok, mintha az első lenne :D

2019. jan. 31. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!