Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A SOTE-n tényleg "kinézik" a...

A SOTE-n tényleg "kinézik" a vidékieket?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok, jelenleg 12.es de személyes oko miatt a SOTE-n akarok tanulni. Azt hallottam ott a közösség is és vizsgán is negatívak diszkriminálják a vidékieket. Van vkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Előre is köszönöm.

2019. febr. 1. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyetemre általánosságban az értelmesebbje jár, nem fog diszkrimináció érni, főleg úgy hogy a ahogy a többi egyetemen is, rengeteg vidéki van.
2019. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Kaposvári vagyok, de öt év alatt soha nem ért semmilyen diszkrimináció emiatt. Maximum viccből szoktuk egymást suttyó vidéki/bunkó pestizni de mint tudjuk, az a szeretet jele.
2019. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Az egyetemekre főleg a pesti egyetemekre mindenfelől mennek diákok. Igaz én Szegedre járok, de itt pl több nem szegedi van mint szegedi. Valszeg Pesten sem feltétlenül vannak a pestiek többségben. De igazából tökmindegy is.

Én pestiként vagyok Szegeden itt mi a többi pestivel szoktuk egymást szivatni hogy "büdös pesti" meg hogy "életünkbe nem láttunk még disznóvágást" meg ilyenek.

Szóval no para

2019. febr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján nem: az évfolyam nagy része vidéki, meglepően sok győri (ott van egy erős gimi). Az, aki orvosi egyetemen megkülönböztet valakit lakhelye alapján, az szimplán nem való oda. Vizsgáztató nem azért fog valamilyen jegyet adni, mert vidéki vagy, hanem azért, mert úgy tudtad az anyagot vagy neki olyan kedve volt na.
2019. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg, hogy a többség az
2019. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!