Hogyan kell jelentkezni egyetemre?

Figyelt kérdés

2015-ben végeztem gimnáziumban és kezdtem szeptemberben az egyetemet.Idén januárban diplomáztam és következő szeptemberben szeretnék még egy alapképzést kezdeni,sajnos régen volt már az egyetemi jelentkezés,nem tudom mit hogyan kell leadnom,van e jelentkrzesi díj stb

Hálás lennék ha valaki tudna informálni.Azzal tisztában vagyok ,hogy február 15 a jelentkezési határidő.



2019. febr. 5. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felvi.hu minden levan írva
2019. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanúgy, ahogy 2015-ben kellett.
2019. febr. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A felvi.hu-n próbálj meg bejelentkezni a korábbi felhasználóddal (e-mailben kiküldték anno a felhasználónevet, én pl. így találtam meg). Utána válaszd ki az e-felvételi menüt a bal oldali menüsorból, lépj be a 2019 szeptemberében induló képzésekhez, majd kövesd értelemszerűen a lépéseket.

Ha elakadnál (meg amúgy is érdemes átfutni) a felvételi tájékoztatóban mindent megtalálsz. Ez a jelentkezés része:

[link]


Érettségi, tanulmányi eredményeidet kell megadni, pluszpontokat igazoló dokumentumokat feltölteni, ilyesmik, de neked lehet, hogy ezek már szerepelnek a nyilvántartásban, ha be tudsz lépni, látni fogod. Jelentkezési díj 3 megjelölt helyig nincs.


Egyébként meg diplomás vagy, úgyhogy ne okozzon ennyi nehézséget. ;)

2019. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Tévedtem, nem biztos, hogy kellenek neked azok az adatok, ez is egy járható út lehet.

2019. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!