Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 39-40 évesen érdemes elkezdeni...

39-40 évesen érdemes elkezdeni a pszichológiát másoddiplomaként?

Figyelt kérdés

Kétszakos tanári diplomám van. Jelenleg tanárként dolgozom. Egyre jobban érdekel a pszichológia és úgy gondoltam, ha annyira érdekel, másoddiplomaként elvégezném. Jól jöhet akár a tanári pályán, de lehet akár váltani is.


Ti hogy látjátok ezt?

Lehetőleg egy igen/nem válasznál részletesebben írjatok, röviden indokolva.


Köszönöm szépen!


38/N


2019. febr. 7. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Igen, érdemes. Én most járok pszichológia szakra és az egyik előadáson járt nálunk egy pszichológus, aki tanárként dolgozott, aztán 40 körül elkezdte a pszichológiát és azóta már praktizál is.
2019. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érdemes-e, fene tudja. Engem most 37 évesen az hajt, hogy jövőre már kell emelt érettségi, ahhoz meg már vén vagyok, hogy arra újra tanuljak, felkészüljek, érettségizzek. Ráadásul még nyelvvizsgám sincs, amikor diplomáztam elég volt az alap C. Szóval vagy most, vagy soha.

Egyébiránt hogy a szakot mennyire érdemes (kortól függetlenül) elvégezni, mégennyire sem tudom. Én pont pedagógusnak jelentkeztem.

2019. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!