Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosira jelentkezők, van B...

Orvosira jelentkezők, van B tervetek?

Figyelt kérdés
Jelöltök meg más szakokat? Hülyeség lenne elmenni kémia BSc-re szerintetek? Azért gondoltam erre, mert hogy az biztos erős tudást adna, ami segítség lenne újrapróbálkozásnál. (A végső cél az orvosi, szóval ha most nem sikerül, még meg akarom próbálni minimum egyszer.)

2019. febr. 12. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne pazarold a féléveidet. Csak áokot jelölj meg, ha biztos, hogy orvos akarsz lenni. Ha nem sikerül elsőre, akkor van egy éved felkészülni újra a biosz/kémia érettségire. Én is ezt csinaltam. 4 hónapot készültem, fel is vettek.
2019. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hatodéves vagyok, ha újrakezdhetném, mindenképpen kiélném magam, mielőtt belevágok az egyetembe. Utaznék, dolgoznék, élvezném az életet... Szóval a helyedben ez lenne nekem a B terv.
2019. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül fogod magad és mész érettségizni abból ami nem sikerült olyan jól, csak most még keményebben tanulsz rá. Az Egyetemen sokkal, de sokkal többet kell majd tanulni egy érettséginél.
2019. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp! Csak orvosi

Ha nem vesznek fel akkor pedig nyelvvizsga, új érettségi, utazas, munka, családdal leszek

2019. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!