Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Orvosira jelentkezők, van B tervetek?

Jelöltök meg más szakokat? Hülyeség lenne elmenni kémia BSc-re szerintetek? Azért gondoltam erre, mert hogy az biztos erős tudást adna, ami segítség lenne újrapróbálkozásnál. (A végső cél az orvosi, szóval ha most nem sikerül, még meg akarom próbálni minimum egyszer.)

Keress kérdéseket hasonló témákban: ÁOK, felvételi, jelentkezés, egyetem, TTK, kémia, érettségi, emelt kémia, emelt biológia

febr. 12. 08:58  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem ne pazarold a féléveidet. Csak áokot jelölj meg, ha biztos, hogy orvos akarsz lenni. Ha nem sikerül elsőre, akkor van egy éved felkészülni újra a biosz/kémia érettségire. Én is ezt csinaltam. 4 hónapot készültem, fel is vettek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 12. 10:35 Privát üzenet
Hatodéves vagyok, ha újrakezdhetném, mindenképpen kiélném magam, mielőtt belevágok az egyetembe. Utaznék, dolgoznék, élvezném az életet... Szóval a helyedben ez lenne nekem a B terv.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 12. 10:45 Privát üzenet
Ha nem sikerül fogod magad és mész érettségizni abból ami nem sikerült olyan jól, csak most még keményebben tanulsz rá. Az Egyetemen sokkal, de sokkal többet kell majd tanulni egy érettséginél.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 12. 12:29 Privát üzenet

Semmiképp! Csak orvosi

Ha nem vesznek fel akkor pedig nyelvvizsga, új érettségi, utazas, munka, családdal leszek

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 12. 13:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Orvosira jelentkezők és orvostanhallgatók! Van valakinek valamilyen információja arról, hogy fizetős képzésre történt felvétel esetén, hogyan működik a diákhitelből történő finanszírozás?
Akik pszichológiára terveztek még jelentkezni de nincs igazából semmi pénzetek és szülői támogatás sem játszik, nektek mi a konkrét tervetek, hogyan végzitek majd el az...
Orvosira jelentkezők 2018! Kinek hány pontja lett az idei felvételin és melyik egyetemet írtátok legelsőnek?
Pszichológiára jelentkezők! Hány pontotok lett, hány százalékos lett a magyar vagy történelem érettségitek, illetve melyik egyetemet raktátok első helyre?
Orvosira jelentkezők! Van itt bárki, akinek 410-416 közötti pontja lett? Ha igen, melyik egyetemet írtatok be?
Aki ME EK orvosdiagnosztikára jelentkezett, a jelentkezők közül van akinek csak 280pontja lett?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!