Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 3 különböző egyetemre adom...

Ha 3 különböző egyetemre adom be a jelentkezésem osztatlan tanárképzési szakra, akkor 3 különböző motivációs levelet is kell írnom?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

jézusom válassz egy normális szakot inkább


--egy tanár

2019. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne válassz másik szakot, ne hallgass az elsőre! Szerintem teljesen megfelel, ha ugyanazt adod be mindhárom helyre, ez max. akkor nem jó, ha valamelyik helyen valami különleges dolgot várnak el bele.
2019. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár jut eszembe, mikor én felvételiztem, azt hiszem úgy volt, hogy csak egy helyre kell elmenni a pályaalkalmasságira, úgyhogy akkor gondolom csak egy motivációs levél kell.
2019. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár tavalyi kérdés, de ez engem is érdekel, de szerintem egyet kell beadni, bár...

-eltérhet az intézmény választásának indoka, mert minden intézménynek más az előnye (földrajzi közelség, presztízs), de mondjuk ezt ki lehet hagyni.

-másrészt maga a levél címzése, mert hivatalos levélben fel szokták tüntetni a címzettet, akkor egy levél esetében a címzettet is ki kell hagyni.

Valaki tudja a választ?

2020. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!