Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felvételizek egyetemre, és...

Ha felvételizek egyetemre, és meggondolom magam, akkor megtehetem azt, hogy nem megyek el?

Figyelt kérdés
Ha beadom a jelentkezésem, akkor azzal jár kötelezettség, vagy megtehetem azt, hogy felvesznek, de én núgy csinálok mintha nem is jelentkeztem vola (szóval nem járok be, nem fizetem a tandíjat)?

2019. febr. 12. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem iratkozol be és kész
2019. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még vissza lehet vonni x időpontig.Ha meg felvesznek,megteheted hogy nem iratkozol be.Vagy elmehetsz passzív félévre.De első félév végéig ki is iratkpzhatzs következmény nélkül
2019. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Július elejéig egyszer még változtathatsz a sorrenden és törölhetsz jelöléseket. Ha mindet kitörlöd gyakorlatilag visszavontad.
2019. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A jogviszonyod csak a beiratkozással jön létre, magával a felvétellel még nem. Úgyhogy ha nem iratkozol be, nem lesz jogviszonyod, tehát nem is kell órára járnod sem tandíjat fizetned.
2019. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen
2019. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogyha felvesznek az Egyetemre és meggondolod magadat még ne iratkozz ki azonnal. Passzíváltasd az első két félévet és hátha még egy év alatt rájössz arra, hogy mégis akarod. Ha nem akkor utána kiiratkozol. De lehet későbbi évekbe már nem fogsz bejutni az Egyetemre. Gondolkozzon ezen is.
2019. febr. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!