Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki jelentkezett innen a...

Valaki jelentkezett innen a miskolci egyetem gyógytornász szakára?

Figyelt kérdés
Valaki tudna egyébként véleményt mondani az egyetemről, környezetéről, magáról Miskolc városáról? Valamint hogy milyen a képzés😄

2019. febr. 13. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A városban megtalálható minden amire szükség van, vannak szebb és kevésbé szebb részei. Pl az egyetemváros egy nagyon szép helyen van. Az eü kar is jó hely, mert egy olyan épület, ahol nem igazán vagyunk sokan, tiszta családias. A gyógytornász szak úgy hallom elég nehéz, de szerintem az egyetem már nem könnyű dolog. Amúgy én radiográfus szakon vagyok és elég sok a közös órám a gyógytornászokkal.

Ha van még kérdés nyugodtan írj!

2019. febr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A város maga szép és nincs vele baj, de a gyógytornász szak ott kb a 0-val egyenlő.

Inkább Debrecen, ha van választásod.

2019. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne a 0-val egyenlő?
2019. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináld meg és hamar rá jössz! Nincs semmi gyakorlat szinte.
2019. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalat? Csak mert oda járok es nekem nem ez a véleményem.
2019. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen az, én is oda jártam, volt olyan ismerősöm aki debrecenben járta ki, ég és föld.

Nem egy rossz szakma amúgy és ha magánban csinálod jól is fizet.

2019. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miskolci egyetem gyógytornász képzését kerüljétek el nagy ívben. Egy nagy nulla az egész. Pökhendi oktatók akik arra játszanak,hogy idegileg kikészítsenek,illetve gyakorlat szinte nulla.
2021. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!