Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek is felesleg idén...

Szerintetek is felesleg idén jelentkeznem, ha úgy érzem, nem lesz meg a nyelvvizsgám, és csak úgy lenne meg a megfelelő pontszámom a választott szakra?

Figyelt kérdés

Magántanárhoz járok angolból, ő azt mondta, hogy jelentkezzek, de én úgy érzem, még több időre van szükségem a felkészüléshez és talán olyan ősz elején tudnám csak megpróbálni a nyelvvizsgát.

Előre is köszi!


2019. febr. 14. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Én jelentkeznének, hátha mégis meglesz.
2019. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én is így voltam az angol nyelvvizsgával, fele annyi ideig nem tanultam ,mint a németet és emiatt féltem tőle, a német szóbeli lett meg ,de az angol komplex egyből meglett,szval ne add fel!!
2019. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2019. febr. 14. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsga középszinten könnyebb mint amennyire aggódik miatta az ember.
2019. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meglesz az! Csak ki kell választani a hozzád illőt, ne befolyásoljon a tanár ebben.

A nyelvvizsga nem tükrözi a tényleges nyelvtudást, a középszint angolból pofonegyszerű. Szabadidődben nézz angolul filmeket, BBC-t, olvass valamit ami érdekel. És ha nem lesz meg, akkor sem tudhatod biztosra, hogy idén mennyi lesz a ponthatár, arról nem beszélve, hogy még a saját érettségi eredményedet sem tudod.

2019. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Óh, én màr jó pàr éve érettségiztem...:) (Sajnos.:/) Diplomajegyemet szeretném, ha beszàmítanàk, amiatt is kell a nyelvvizsga. Köszi a vàlaszt, egyébként.:) Megkérdezhetem, hogy abból ugye nincs semmi, ha valaki jelentkezik és nem sikerül, jövőre ugyanúgy meg lehet próbàlni, ugye?

Előre is köszi.

2019. febr. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!