Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pedagógiai Szakos és Gazdasági...

Pedagógiai Szakos és Gazdaságinformatika szakos diplomával lehetek informatika tanár középsuliban?

Figyelt kérdés

2004-2009ig elvégeztem Corvinuson az osztatlan képzésen a gazdaságinformatikát (MSC). Azóta sok évet dolgoztam programozónak, de mostanra inkább a tanári vonalba szeretnék menni.


Ha most jelentkezek Pedagógiai alapszakra, akkor utána taníthatok informatikát?



2019. febr. 15. 01:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit manapság "informatika oktatás" címszó alatt végeznek... Túl sokat tudsz ahhoz.

Viccet félre téve, szerintem pedagógiai végzettség nélkül is alkalmaznának. Nemtudom most mennyire kell papír, de egy gimis volt osztálytársam édesapja fizikusi végzettséggel oktatott informatikát a sulinkban még jóval előttünk. Sajnos sokan nem látják be, hogy akkor élte számítástechnikai fénykorát a sulink.


Egy próbát megér. Jelentkezz és próbáld meg megbeszélni, hogy próbaidőre vagy hasonlóra, ha az zavarja, hogy hivatalosan nem vagy tanár.


Sok SIkert és kitartást kívánok!!:)

2019. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!