Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » TDK-ra (Tudományos Diákkör)...

TDK-ra (Tudományos Diákkör) hogy kéne jelentkezni? Ez működhet?

Figyelt kérdés
Működhet ha egyszerűen megnézem hogy kik azok a tanárok akik az elmúlt években témavezettek olyan hallgatókat akik az én szakomon vannak és írok nekik egy emailt hogy mennék? Akkor is ha nem találkoztam velük sosem és nem volt velük órám? Vagy hogy? Érdemes megpróbálni? Elsősorban a kutatás és a tapasztalatszerzés érdekelne, nem konrétan az hogy konferenciára menjek vagy ilyesmi.

2019. febr. 16. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, de a legjobb az, ha kinézel magadnak egy témát vagy sajátot találsz és eleve úgy jelentkezel. A TDK aloldalán a témakiírások mellett fel szokták tüntetni a témavezetőket is.
2019. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a "tdk aloldala" hol található meg? Köszi előre is!
2019. febr. 16. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemed honlapján. Valahova biztosan kiírják a TDK témákat, amikre lehet jelentkezni.
2019. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah sok másik karnál megtaláltam de az enyémnél valahogy pont hanyagolták ezt... mindegy majd megoldom és írok valakinek. Na remélem nem csinálok hülyeséget.
2019. febr. 16. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Elvileg lehet.

Ha tényleg nincs kinn az egyetem honlapján az előadott TDK dolgozatok listája, akkor érdeklődj az egyetemi könyvtárban, mert minden egyetemi könyvtár iktat egy-egy példányt.

Én kinéznék egy-két oktatót, és érdeklődnék róluk, többel is beszélnék, mert azért az, hogy mennyire segítőkész, és hogy emberileg együtt tudtok-e működni, rettentően fontos, ezért egy ismeretlen konzulens elég lutri.

2019. febr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!