Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra éri meg jobban...

Milyen szakra éri meg jobban menni?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú történet. Specmatek-ra szeretnék "majd" menni a Földes Ferenc Gimibe (a suli nem lényeg) de a szüleim leakarnak beszélni róla mert ők azt állítják hogy nekem nem megy olyan jól a matek hogy én spec matekon tanuljak. Folyton a barátnőmhöz hasonlítgatnak aki 3 évvel idősebb nálam és már fél éve tanul spec matekot. De hiába mondom azt nekik hogy ilyen idős korban ő sem volt zseni matekból ők azt állítják hogy sokkal okosabb nálam és hogy nekem ez tuti nem menne. (Egyébként a barátnőmmel mindeketten szín 5-ös tanulók vagyunk) És azert is szeretnék matekszakra menni mert más igazából nem érdekel. És bármi más szakra mennék mindegy lenne mert mindenből ugyanúgy tanulnom kéne. De a matek az egyetlen ami érdekel és szeretem is. De a szüleim azt mondják hogy akkor már inkább menjek közgazdaság tanracés akkor elmehetek a közgazdaság irányába is nem csak a matekra. A barátnőm pedig azt mondja hogyha neked van matematikából éretségid sokkal könnyebben felvesznek téged bárhova. Egyetemre nem szeretnék matekszakra menni mert akk max matektanárnak tudnék elmenni amit nem szeretnék. Ti mit választanátok a helyemben?

2019. febr. 21. 17:54
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Hmm...éedekes. az én barátnőmnek nincs a Földessel problémája. Mindenesetre köszönöm!
2019. febr. 24. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!