Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kamatmentes 10 millióval...

Kamatmentes 10 millióval kapcsolatban ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
3 éves munkaviszonyban beleszamit a gyed/gyes is? Vagy csak a felső oktatás és a munkaviszony

2019. febr. 28. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A gyes vagy a gyed nem tudom, hogy beleszamit e.

Ez nem feltétlenül kamatmentes. Csak a június után számított gyerekek számítanak bele.

Ha felveszed a 10 misit és nem jön gyerek 5 even belül és nincs rá nyomós ok(halál pl), akkor piaci kamatozású hitellè válik, isten tudja mennyi törlesztővel.

Szóval én elég kockázatosnak tartom. Szerintem ha nem muszáj tartozkodni kell az ilyentől, én megprobalnam hitel nélkül megoldani az életem.

2019. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
64%
Hitel nélkül csak a tehetősek tudják megoldani az életet. Én hasznosnak találom.
2019. márc. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Főleg aki 3 gyereket akar annak ingyen pénz szerintem is jól hangzik eddig
2019. márc. 2. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Ingyen pénz "

Honnan tudod előre, hogy lesz 3 gyerek? Szerintem nagyon hülyének kell lenni hozzá, hogy ezt valaki felvegye.

Inkább rohadok meg albérletben és járok busszal, mint hogy legyen 10 millió hitelem, ami àtvàlt piaci kamatozásúba 5 év múlva, ha nem jön gyerek. Semmi sincs ingyen.

2019. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 gyerekre van 5 éved már onnantól kamatmentes... Amugy meg ha kicsit utánna jártál volna oda van írva ha meddő valamelyik fél akkoris marad kamatmentes továbbá örökbe is lehet fogadni te vagy aza tipikus befasult ember aki már mindenben a rosszat látja akkor buszozzal 😂
2019. márc. 2. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:

A devizàsoknak is ekkora arcuk volt, amikor bizonygattàl, hogy milyen jól jártak a Svájci frankos hitellel.

Aztán mi lett a sorsuk..

Nyílván meddőség és halál esetén mentesülsz. De történhet válás vagy egyéb más személyes ok, ami miatt nem jön 5 év alatt.

Gondolom akkor is ilyen nagy arcod lesz, ha hitelből kell kifizetni az addigi kamatokat.

Ingyen pénz nincs, deal with it

2019. júl. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tiszta szerencse, hogy nem kell kötelezően mindenkinek felvenni. Az viszont szerintem elég sokat elmond egy emberről, hogy mindenkit gátlástalanul lehülyéz, aki nem úgy gondolkodik, mint ő....

Szerintem jó dolog, én pl már állapotos vagyok, 3 babát terveztük ez előtt is és mivel építkezni kezdünk lassan, amúgy is kellett volna némi hitel. Na mivel ha már egy 12 hetes terhesség esetén is kamatmentessé válik, ezért szerintem egyáltalán nem hülyeség élni vele. De ez csak az én egyéni véleményem.

2019. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!