Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Erről az oldaról tudnátok...

Erről az oldaról tudnátok ajánlani jó tanárokat megfizethető áron? (gitár tanárt keresek)

Figyelt kérdés

[link]

Ha van tanár akit ajánlanátok akkor megy zöld kéz :D

(az lenne a legjobb ha a 3.kerület közelében lenne)

A válaszokat előre is köszönöm :)



2019. febr. 28. 21:24
 1/5 Waff ***** válasza:
Kicsit meglepődtem hogy szerepel a listán a Pénzes "gitáriskola". Ajánlani nem tudok, viszont azt a Pénzes-féle dolgot felejtsd el.
2019. márc. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iratkozz be szeptemberre egy alapfokú zeneiskolába jazz szakra. Sokkal olcsóbb mint a magántanár és legalább megtanítanak kottát is olvasni...
2019. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
30%
Interneten is fennt van az összes akkord, kotta, tab, kromatikus ujjgyakorlatok, egyéb gitárleckék és videók amikben nagyon jól el magyarázzák mit csinálj és mit ne. A tanár abban tud segíteni ha valamit rosszul csinálsz, de azt nagyon nehéz lesz javítani. De ha rendesen oda figyelsz akkor nem lesz gond a netről tanulással sem!
2019. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem a kerületet, bocsi. Viszont a felsorolt nevek közül: Mosóczi Miklós, Priskin Zsuzsanna, Juhász Anikó, Kató Árpád, Bernáth Ferenc, Tóth Melinda - tuti biztos megérik a pénzüket. Többeket hallottam játszani, valamelyest ismerem őket, nem mindegyiküket, de pl Mosóczi tanár úr rengeteget tett a gitároktatásért. Bernáth Ferencnek nemrég jelent meg egy új kiadványa, stb...
2019. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem a listáról és nem 3. kerület, de en tudom ajanlani a sajat tanáromat, nagyon aranyos es segítőkész, türelmes :)
2019. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!