Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Erről az oldaról tudnátok ajánlani jó tanárokat megfizethető áron? (gitár tanárt keresek)

[link]

Ha van tanár akit ajánlanátok akkor megy zöld kéz :D

(az lenne a legjobb ha a 3.kerület közelében lenne)

A válaszokat előre is köszönöm :)

febr. 28. 21:24  Privát üzenet  

A válaszok
Waff nevű felhasználó válasza:

Kicsit meglepődtem hogy szerepel a listán a Pénzes "gitáriskola". Ajánlani nem tudok, viszont azt a Pénzes-féle dolgot felejtsd el.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 1. 03:49 Privát üzenet
Iratkozz be szeptemberre egy alapfokú zeneiskolába jazz szakra. Sokkal olcsóbb mint a magántanár és legalább megtanítanak kottát is olvasni...

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 1. 09:09 Privát üzenet
Interneten is fennt van az összes akkord, kotta, tab, kromatikus ujjgyakorlatok, egyéb gitárleckék és videók amikben nagyon jól el magyarázzák mit csinálj és mit ne. A tanár abban tud segíteni ha valamit rosszul csinálsz, de azt nagyon nehéz lesz javítani. De ha rendesen oda figyelsz akkor nem lesz gond a netről tanulással sem!

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 1. 22:06 Privát üzenet
Nem néztem a kerületet, bocsi. Viszont a felsorolt nevek közül: Mosóczi Miklós, Priskin Zsuzsanna, Juhász Anikó, Kató Árpád, Bernáth Ferenc, Tóth Melinda - tuti biztos megérik a pénzüket. Többeket hallottam játszani, valamelyest ismerem őket, nem mindegyiküket, de pl Mosóczi tanár úr rengeteget tett a gitároktatásért. Bernáth Ferencnek nemrég jelent meg egy új kiadványa, stb...

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 2. 08:08 Privát üzenet
Én nem a listáról és nem 3. kerület, de en tudom ajanlani a sajat tanáromat, nagyon aranyos es segítőkész, türelmes :)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 13. 09:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi legyek ha nagy leszek?
Most akarok elkezdeni gitáron tanulni jazzt és rockot játszani. Milyen fajta gitár lenne számomra a megfelelö, megfizethetö áron persze?
Tudnátok nekem jó minőségű, lehetőleg nem kínai vacak, de megfizethető árú fémhúros akusztikus gitárt ajánlani?
Jazz zenekarba való, megfizethető árú, jó erősítőt tudtok mondani?
Zenekari számok felvételéhez tudtok ajánlani minőségi stúdiókat? Megfizethető áron, házi stúdiót is nagyon szívesen felkeresnénk!
3. kerület közelében gitár tanárt keresek megfizethető áron! (? )

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!