Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Viszonylag erős középiskola...

Viszonylag erős középiskola matek alapokkal (emelt érettségi ötös), valamint nagyon alapszintű fizikával menni fog az óbudai egyetem mérnökinformatika bsc vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A matek az közpiskolai szinten elég jól megy,fizikából viszont nagyon minimális tudásom van...

2019. márc. 1. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Menni fog! Ne izgulj!
2019. márc. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel simán!
2019. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
86%-os közép matekot írtam, nem is szerettem a matekot. Az egyetemen kvázi megszerettem, persze nem megy olyan jól, de attól még érdekesebbnek találom. Még én sem voltam bukás közelben, és elég sok koncepciót értek, szerintem ha jó tanárhoz kerülsz/veszed fel, jól megtanítja. Színvonalasan oktatják a matekot, más kérdés, hogy minek kell egyáltalán... De mindegy. Simán menni fog, ne izgulj, neked könnyű lesz:)
2019. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!