Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit tanulnátok, milyen...

Ti mit tanulnátok, milyen irányba képeznétek tovább magatokat a helyemben?

Figyelt kérdés
Hamarosan 30 éves vagyok, még sosem dolgoztam az országban, ahogy végeztem az iskolával, külföldre költöztem.Lett feleségem és megszületett a kisbabánk.Az otthon számunkra egy dunántúli kisváros, ott vannak a családjaink, 1-2-3 év mulva haza költöznénk, elég volt.Nyilván a pénz közel sem lesz ilyen, nem is ezt várom, de mi lenne az, amivel otthon is normálissan lehetne keresni, és a munkaidő heti 5 nap, napi 8-9-10 óra körül lenne?Érettségiztem, aztán vendéglátòs végzettséget szereztem, valamint c,e,d kategóriás jogosítványom is van gki kártyával és páv 2 vel, targonca jogosítvánnyal, és társalgási szinten beszélek németül.Mégis kevésnek érzem ezt, vagy legalábbis nem a magaménak, mert a vendéglátásban a környékünkön már nem lehet jól keresni, és ha lehet a hétvégéimet is szabadnak szeretném, a teherautózásban pedig nálunk leginkább nemzetközi fuvarokra lenne lehetőség, akkor pedig a hazaköltözésemnek nincs értelme.Akár egy esti képzésen egy magasabb végzettséget is szívessen megcsinálnék, de az irányt nem tudom.Mi lenne az amit munka mellett elvégezhetnék a következő időszakban?Lenne értelme bemennem az otthoni munkaügyibe érdeklődni?Jogosult vagyok 0 otthoni munkaviszonnyal bármilyen képzésre, vagy csak fizetösökre van lehetőségem?Vállalkozni nem szeretnék, mert csak a vendéglátásban lenne ötletem, viszont éttermekből, sörözőkből, pizzériákból van nálunk bőven, mind döcög, én sem tudnék belőle akkorát profitálni.

2019. márc. 4. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Pontozzatok le, de:


Légyszi!!! A gyereked jövője érdekében maradjatok kint!!!

2019. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan sofőri állások, ahol nem kell hétvégén dolgozni. Többet nem tudok mondani, mert rengeteg piacképes szakma van a hegesztőtől a programozóig. Valami irányt be kellene lőnöd, mégis milyen területen tudod magad elképzelni.
2019. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami olyan munkát csinálnék szívessen, ami nem egy bezárt helyen történik, ahol lehet menni a városban kicsit jobbra balra, jár vele egy kis papírmunka talán, ahol azért látom a napot is, nem vagyok 4 fal között a nap nagyrészében.esetlek valami értékesítő, sofőr valami kis autón, területi képviselő, ilyesmi.
2019. márc. 4. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Tűzoltónak? 2 napot otthon van két napot nem.

Eshet ugyan hétvégére is, meg ők ejszaka is ott vannak, de akkor alhatnak is, ha nincs küldésük.


Ők nekik gyakran ki kell mozdulniuk.

2019. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!