Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 2020-as érettségi szigorlat...

A 2020-as érettségi szigorlat után milyen egyetemen számít plusz pontnak az ügyviteli érettségi?

Figyelt kérdés
2019. márc. 18. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 6 évet jártan egyetemre, de ezt a mondatot nem értem.
2019. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2020-ban szigorítsák az érettségi követelményeket ugyebár. Egyik feltétele az választott tantárgy emelt szintű tétele. Ha én ügyviteli ismeretekből teszek emelt szintűt, akkor az milyen egyetemeken számít pontnak?
2019. márc. 18. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi szigorlat? Az micsoda?
2019. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2019. márc. 18. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Hali! Szerintem elfogadják emeltnek, de nincsen olyan, ahol konkrétan ezt nézik. Szerintem ott az alaptantárgyaknál szoktak nézni, mert olyanja mindenkinek van, ott össze tudják hasonlítani a tanulókat.
2019. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként a szigorlat az más, az nem idevaló kifejezés. Érettségi vizsga van, meg szigorítás, de nem szigorlat. :) A szigorlat asszem az az, amikor egyetemen több tantárgyból összevontan, komplexen vizsgázik valaki. :)
2019. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!