Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire jelent majd gondot?

Mennyire jelent majd gondot?

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg 10.-es vagyok és BGE-n néztem a gazdálkodási és menedzsment szakot. Az lenne a kérdèsem , hogy mennyire jó a BGE ezen szaka mert hallottam már hideget és meleget is róla és, hogy mennyire húzós a matek része? 3-4-es vagyok matekbol , most hogy igy mostanaban a BGE et nézegettem sokkal tobbet gyakorlok es jobban is megy de azert megis kivancsi lennek hogy egy olyan embernek aki inkabb humán beállítottságú mintsem reál mennyire lesz nehez a matek része vagy túlélhető. Elore is koszi a válaszokat:)

2019. márc. 19. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én BGE-s vagyok, hát a gazdasági matek az elég húzós:D kifog rajtam.

Viszont én is inkább humán beállítottságú vagyok, szakosodni nem is pénzügyre vagy ilyesmire fogok majd :D

Viszint szerintem így is túlélhető. Vannak jó matekosok az tény, nekem pl 3x annyi gyakorlással megy ez a szak mint a jó matekosoknak.

De ha szorgalmasan készülsz óráról órára abszolút túlélhető.

19L

2019. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!