Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizika vagy biosz közép...

Fizika vagy biosz közép érettségi könnyebb, ha kb egy évem van megtanulni előlről mindent és otthon nem tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
Nem volt normális természetismeret tanóránk csak egybe össze-vissza.

2019. márc. 20. 22:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Felveszem valamelyik fakultációt de le leszek maradva

Köszi

2019. márc. 20. 22:11
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Kinek melyik.

Mi a cél vele? Továbbtanulás? Ha igen (és ott mindegyik tárgyból elfogadják az érettségit), akkor azt érdemes választani, amelyik terület közelebb áll az adott szakon tananyagihoz.

2019. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Én idén érettségizem fizikából, mert az írásbeli része karikázós és szóbelin a kísérletek sem vészesek:)
2019. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Én tuti bioszt választanám.

Mert csak le kell ülni és bemagolni a mozaikos könyveket.

Én így tettem és négyes lett az érettségim belőle.

Ha nem lettem volna béna és jobban átnézem a feladatokat még 5-ös is lehetett volna.


Fizikából szerintem nem minden esetben elég a könyv, egy jó tanár kellene és jó fizika tanár kevés van. Mondjuk lehet te pont olyat fogsz ki.:)

2019. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Fizikához érteni kell az integrált és a derivált. Ebből a kettőből minden összehozható egy kis képzelőerővel. A fizikában elkell képzelni a dolgokat. A biológiához le kell ölni és ahogy már írták a könyveket bemagolni.


De amúgy attól függ hova akarsz menni. Ha orvosira akkor Biológia mindenképpen kell!! Aztán vagy Fizika vagy Kémia. De én Kémiát választanék az orvosira, mert jobban fog oda kellni. ;).

2019. márc. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi még válaszolgassatok pls.


Biztos hogy CSAK karikázgatós?


Programtervezésre megyek, infó vagy fizika kell oda, de fizikát biztos nem tudnám duplázni


Hh csak 2es a cél, úgy volt hogy duplázom a matek emeltet mert nagyon jó a matekfakt tanárom és a közép fizikát, de egy fizika fakton csak egy feladatot tudunk kb megoldani, nagyon lassú és magunktól kell begyakorolni közbe meg egy közös könyvünk van amiből lehetne gyakorolni mert nagyon jól leírja, megmagyarázza a megoldásokat, de így magamtól nem fogom tudni őket megcsinálni később tökéletesen, rengeteg idő és gyakorlás és képletek amikor azt se tudom milyen egy és olyan unalmaaas.


Biológia legalább érdekel, ha nem ebbe a suliba jövök tuti állatorvosira mennék, ha figyelek az órán akkor megvan a kettes érettsegi?

2019. márc. 21. 07:55
 7/13 A kérdező kommentje:
*milyen egy függvénytáblázat
2019. márc. 21. 07:59
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

"Fizikához érteni kell az integrált és a derivált. Ebből a kettőből minden összehozható egy kisképzelőerelvel"


Jézusom, kérlek mondd, honnan szedsz ilyeneket? "Érteni kell a derivált"??? :D :D


A matekban pedig csak be kell magolni pár axiómát és egy kis képzelőerővel már be lehet látni a Picard tételt és a Reziduum tételt :)


XD

2019. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ha ijesztgetni akartok csak hívjatok ezen a telefonszámon😄

3*2-3^2*10 - (sin[ß]/cos(180-ß))*8 - (đ*sin[ß]^-2)*2.5 - [(10x)(ln(13e))]-[sin(xy)/2.362x] - (sin(arc. ctg.(2cos[ß]/2sin[ß])))*4

2019. márc. 21. 10:49
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Érteni kell, hogy mit miért csinálsz. Semmit sem kell magolni. Érteni kell. Ha neked már magolni kell akkor ott komoly bajok vannak. Ha megérted akkor mindent le tudsz vezetni fejből azonnal;)
2019. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!