Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem. Tapasztalat, vélemény...

Egyetem. Tapasztalat, vélemény? DEBRECEN

Figyelt kérdés

MOST ERETTSEGIZEM, amiket bejeloltem:

Orvosi diagnosztikai analitikus

Biomernök

Élelmiszermérnök

Dietetikus

Biológia alapszak

Melyiket érdemes? Hogy legyen a sorrend szerintetek?

SOS BIOLÓGIA ALAPSZAKROL TUDOK MENNI BIOMÉRNÖK MESTERKEPZESRE?



2019. márc. 31. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A biológia, mint alapszak felér egy kínzással, amit hallottam. Csak mesterrel ér valamit és kimondottan kutatásra van, de itthon nem fizetik meg eléggé a kutatókat (semennyire), akár természettudományi területű a kutatás, akár más. Én hagynám ezt a sorrendet, ahogy leírtad.
2019. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, te hol kèpzeled el magad, mi érdekel. Én dietetikán vagyok Debrecenbe, bár látom azt 4.nek írtad be, valószínűleg a többi hely valamelyikére felvesznek, amit előbb írtál be.

Ha lenne kérdésed írj privibe :)

2019. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy melyiket érdemes és hogy legyen a sorrended azt neked kell érezni és tudni. Hol képzeled el magad a jövőben, milyen közegben dolgoznál és mivel foglalkoznál a legszívesebben? Ezek a szakok maximum abban hasonlóak, hogy kell hozzá biológiai és kémia tudás, de egyébként teljesen más területen dolgozol velük és más dolgokat sajátítasz el. Tehát döntsd el mit szeretnél csinálni. Kórházban, laborban vagy esetleg egy gyárban lennél szívesebben? Illetve emberekkel akarsz foglalkozni vagy inkább a monoton munkát tolerálod? Ezek alapján dönts.
2019. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!