Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki HAMARABB leérettségizzen (Magyarországon) és (külföldi) egyetemre járjon?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy iskolának (gimnáziumnak) a magántanulója (vagy valami ilyesmi) és ez nem tudom melyik iskolában, hogy van, de van ahol hetente kell bejárni dolgozatot írni és ügye az lehetséges, hogy akkor egyszerre több anyagból írjon és így hamarabb végig megy a gimin. Ekkor leérettségizik és jár egyetemre (akár 15-16 évesen). Lehetséges ez?

2014. dec. 9. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Osztályozó vizsgákat kell tenned, úgy lehetséges. Teljesen pontosan viszont nem tudom a menetét.
2014. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Az előrehozott érettségiket megszüntették. Kivéve angolból és infóból.
2014. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző, ezt teljesen el is felejtettem.
2014. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!