Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a meleg...

Jó Veled kérdése:

Mi a véleményetek a meleg tanárokról?!

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok, tanárnak készülök. Szülőként, diákként, felnőttként mi a véleményetek arról, hogy a tanár meleg? Szerintem a tanár magánélete nem tartozik a diákokra, sem a diákok magánélete a tanárokra. Kérlek mondjatok KULTURÁLT véleményt a témában.

2019. ápr. 14. 02:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Én utálom a tanárokat, pökhendi majmok, a melegekkel már nincs bajom.
2019. ápr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 MrPifta ***** válasza:
100%

Pont annyira fontos, hogy meleg, mint amennyire fontos, hogy vegán-e vagy balkezes. Lesznek szülők, akik furcsán fognak rád nézni, de meg kell tanulni kezelni.

És szerintem a bemutatkozásnál ne ezzel kezzd. Elég akkor elárulni, ha szóba kerül.

2019. ápr. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a diákoknak a tanárok szexualitásához. Tanítani jársz be.
2019. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Ha magassarkúban és pink női ruhában jelenne meg a borostás tanár úr órát tartani, akkor eléggé zavarna.

De egyébként ha nem egy drag queen, akkor egyáltalán nem érdekelne. Az ő dolga.

2019. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
69%
Addig nincsen hozzá közük, amíg az orrukra nem kötöd. Ha nem szólsz róla, nem tudják akkor semmi baj sem lehet
2019. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
#4 A melegek mióta járnak női ruhában?
2019. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
#6 Vannak olyanok. Nem kell messzire menni, elég egy Proud-on is körbenézni, de utcán is látni ilyeneket. Akik egy "férfi test rabjai lettek nőként."
2019. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

“Akik egy "férfi test rabjai lettek nőként."”


Ők nem melegek, csak egy tájékozatlan majom keveri a kettőt.

2019. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
A gay az gay marad, pont ugy ahogy te is
2019. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

Én is tanárnak tanulok. Szintén meleg. Azzal nem értek egyet, hogy a tanár élete nem tartozik a diákokra. Az egész folyamat nem arról szól, hogy átadod az anyagot és ennyi, mert akkor az egész egy robotszerű folyamat lenne. Szerintem fontos, hogy ismerje a diák a tanár életét, és hogy ismerje a céljait. Így sokkal több diák fog tisztelni, szeretni fogják az órákat, páran még példaképnek is fognak tekinteni.

Míg ha robotszerű, akkor valószínűleg utálni fogják az órát.

2019. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!