Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy 2-3as érettségivel és...

Egy 2-3as érettségivel és középfokú angol nyelvvizsgával milyen esélyeim vannak?

Figyelt kérdés

Jelenleg okj-t tanulok, de úgy érzem, hogy nem vagyok jó semmire...sajnos elszúrtam már az életemet.

Szerintetek?


2019. ápr. 15. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen esélyeid vannak? mondjuk mire? mert ez itt most a legnagyobb kérdés.. komolyan
2019. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát egy normális életre, ahol ne kell számolgatni hóvégén (persze nem a végtelen pénzdobálásra gondolok)

Tudom, hogy az egyetemről lecsúsztam

2019. ápr. 15. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi akarnál lenni?
2019. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szánj rá 1 évet arra hogy tanulj. nézd meg mi érdekel, és válassz ki 2 tárgyat amit elfogadnak arra az egyetemi szakra. van aki 25 évesen kezdi az egyetemet... nem omlott össze a világ alatta.
2019. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!