Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Valaki aki a SZESZI-be jár tudna segiteni?

10. osztályos tanuló vagyok és elég valószinű hogy valamilyen egészségügyi irányba szeretnék tovább tanulni. Valaki eltudná nekem magyarázni hogy kell e valamiből emelteznem? Vagy melyik térgyra figyeljek oda jobban? Kifejezetten kell biosz kémia vagy nem feltétel?

Keress kérdéseket hasonló témákban: SZESZI, Pécs, oktatás, továbbtanulás, egészségügy, jelentkezés, iskola

ápr. 18. 14:49  Privát üzenet  

A válasz
Szia! Ha a PTE szeszibe jössz csak egyjó érettségi kell az ETK ami ugye az egyetem arra kell:)

# 1/1Időpont ápr. 25. 20:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Keddre még 9 tételt kell megtanulnom! Valaki tud segiteni hogy tanuljak gyorsabban?
Tudnatok segiteni okj-s tanfolyamokat mondani?
Tudnátok nekem segiteni továbbtanulásban? Nagyon elkélne.
Matektanár szeretnék lenni de őszintén fogalmam sincs, hogy hol kéne továbbtanulnom Tudnátok segiteni?
Zay egeszsegugyi alkalmassági vizsgán at megyek? Többi lent csak olyan válaszoljon aki tud is segiteni
Debreceni egeszsegugyi kar gyogytornasz szakra kozuletek megy valaki? Nem tudna segiteni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!