Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE és BME fizika szak, ill....

ELTE és BME fizika szak, ill. BME villany szakon mennyire kell matekot és fizikát tanulni?

Figyelt kérdés

Ha gimiben jól ment a fizika és a matek emelt érettségim is ötös lett akkor menni fog vajon?


Tudok logikusan gondolkodni és szerintem jó a fizikai intuícióm (volt olyan hogy én javitottam ki a tanárt 😂)



2019. ápr. 29. 23:56
1 2 3
 21/25 Fizikakedvelő ***** válasza:
Nono. Ne politizáljunk. Egyébként is Bangóné miatt van minden rossz.
2019. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

"Egyébként is Bangóné miatt van minden rossz."


Meg amiatt, hogy egy ember megpróbálja átvenni az egész világ felett a hatalmat azáltal hogy más országokat tönkretesz. Magyarországot az ellenzékkel akarja tönkre tenni őket fizeti. Szerencsére Orbán Viktor Miniszter Elnök urat kemény fábol faragtak ám!

2019. máj. 1. 20:29
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy fizika szakos zárthelyin a hőmennyiségváltozásra felírom, hogy az deltaQ = c*m*deltaT, akkor nem kell odaírnom, hogy a c az fajhő, mert nekem és a tanárnak is evidencia. Villamosmérnök szakon oda kellett, mert ti. ott a hallgatók nagy százalékára igaz:

Tanár: Mi a c?

Vill-mérn. hallgató: A fénysebesség. [Mert bebiflázta, de nem értette meg.]"


Szerintem ilyen nem volt és nem lesz.

2019. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonymousreview60 ***** válasza:
#23: Egyértelműen válaszoljál, kérlek! Mi nem lesz? Ilyen valós eset, mint amit leírtam?
2019. máj. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te felejtsd el mindkét pályát nagyon gyorsan! Nem azért mert fideszes vagy, önmagában az nem érdekel, de ezeket a dumákat 100-as IQ felett benyelni fogalmazzunk úgy, hogy nem szokás. A kérdésben szereplő szakmákhoz pedig ennél jócskán több ész kell.
2019. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!