Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri átmenni a Vida Autósisk...

Megéri átmenni a Vida Autósiskolához (Debrecen)?

Figyelt kérdés

Több barátomtól is hallottam, hogy ők a legkorrektebbek a városban és ők tényleg tudást akarnak átadni.

Nekem az a legfontosabb, hogy biztonságosan és profin tanuljak meg vezetni, mert szerintem fontosabb az egészségem és életem, mint pár ezer forint.

Sajnos nem náluk kezdtem a tanfolyamot és most gondolkozok, hogy átmegyek. Nektek mi erről a véleményetek?

18/F



#autósiskola #autósiskola debrecen #autósiskola választás #debrecen vélemény #vida autósiskola debrecen #vida autósiskola vélemény
2019. ápr. 30. 17:47
 1/1 anonim válasza:

Akinek normális oktatója volt, az azt a sulit fogja ajánlani, ahol ő tanult.

Én ilyen istenítő véleményeket a Vidáról még nem hallottam, de igazából egyikről sem.

Amiről negatív vélemények voltak, több is, az az Orbán.

A váltáshoz meg nem feltétlenül elég ennyi.

Sajnos a szerződésnek általában vannak olyan kitételei, apró betűs részei, amik ezt megakadályozzák, de legalábbis megnehezítik.

Persze teljes mértékben nem tudják megakadályozni, de általában bele szokták foglalni, hogy ha váltasz, akkor a különbözetet egy összegben be kell fizetned fájdalomdíjként.

Azaz ha pl 200 ezer lenne a komplett tanfolyam, te meg eddig ebből "felhasználtál" 60 ezret, akkor válthatsz, de a maradék 140 ezret azonnal, egy összegben fizesd be nekik. Ha nem, jogi útra terelik.

Az ő szempontjukból ez azért van, mert így tudnak folyamatos, állandó színvonalat fenntartani, fizetni az alkalmazottakat, a bérleti díjakat, stb, azaz tudnak tervezni.

Te pedig a szerződéssel ezt vállaltad.

Igaz, higy kitértél a kérdésedben a pénzre, de itt nem arról van szó, hogy 3800 helyett 4000 Ft egy óra, bár te tudod, mennyi plusz pénzt tudsz rákölteni.

Ha egyszerűen csak az oktatóval nem vagy megelégedve, szerintem először próbálj meg házon belül oktatót váltani.

Olyan nincs, hogy a mostani sulidnál minden oktató rossz, a Vidánál meg mindegyik olyan jó.

2019. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!