Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vida Balázs Debrecenből nem...

Vida Balázs Debrecenből nem vert még át senkit?

Figyelt kérdés
Sajnos engem megkárosított 48ezer forintal, pénteken megyek feljelentést tenni. Ha esetleg vannak még károsultak, jelentkezzenek nálam, ha közösen teszünk feljelentést nagyobb büntetésre számíthat !!

#Vida Balázs #Debrecen ?
2014. aug. 26. 21:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy OLX-en történt az eset, de aktív a Jófogáson is sajnos!
2014. aug. 26. 21:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla. Mit akartál tőle venni?
2014. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
HTC One M7-et vettem volna, de kínai hamisítványt küldött. Viselkedése alapján természetesen tudott róla, hogy nem eredeti a készülék, makacs, nem hajlandó visszafizetni a vételárat.
2014. aug. 26. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Írhatsz neki, hogy ha nem fizeti vissza, akkor mész a rendőrségre. Ha nem akar rendőrségi ügyet, vissza fogja fizetni. Végső esetben feljelentés.

Utálom az ilyen szituációt, mert az a szemét biztos azt fogja mondani, hogy te cserélted ki hamisra...

2014. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem állít ilyet. Felajánlotta, hogy utazzak el Debrecenbe, akkor visszaveszi, csak az sajnos nekem 8 óra utazás, és több mint 10 ezer forint, inkább kihagyom.
2014. aug. 26. 22:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Tanuld meg...

Ha csőbe tudnak húzni, akkor nem csak mások a hibások.

2014. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze... Ne menj el. Kéred vissza a pénzed, mert átvert. Ezért nem neked kell autókázni. Vagy utalja át a pénzt, te meg postázod vissza.
2014. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem téged hibáztatlak, de azért az eléggé feltűnő hogy egy több mint 100.000 Ft-os telefont 48 ezerét árul. Persze tehetsz feljelentést, megpróbálhatod visszakövetelni a pénzt ( reméljük sikerrel jársz ), de ha például a termék leírásába egy szóval sem említette hogy eredeti akkor ez kibúvó lehet. Elvégre a készüléket megkaptad.
2014. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A sztori ettől jóval bonyolultabb, csak nem akartam részletezni, hosszú lenne. Ha esetleg valaki még belefutott a srácba, péntekig irjon. Köszönöm !
2014. aug. 26. 22:36
 10/10 anonim ***** válasza:

"de ha például a termék leírásába egy szóval sem említette hogy eredeti akkor ez kibúvó lehet"

Ez hülyeség, ha azt írja, hogy "HTC One M7" eladó, miért kéne hozzátenni, hogy "eredeti"? Ha vennél egy Audit, és véletlenül nem tették hozzá, hogy eredeti, akkor már lehet Zsiguli Audi felirattal?

2014. aug. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!