Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az esti iskola? Könnyeb...

Milyen az esti iskola? Könnyebb/nehezebb? Nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
17 vagyok, nehezen élünk meg anyuval, két teljes fizetés kellene. Szeretném az utolsó évemet estin letenni, ott érettségizni, hogy anyumat segítsem kilábalni a sz*rból. Szerintem azután, hogy felnevelt tisztességesen, ez a minimum, az érettségit viszont mindenképp szeretnék. Tapasztalatok? Nehéz nagyon, vagy lehet bírni? Amúgy szakmám lesz, így dajkaként tudok elhelyezkedni, tudom rossz a fizu, de az is valami. Köszi előre is a válaszokat.

2019. máj. 7. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi, ha én idén előrehozott érettségizem, akkor újra kell majd tennem azokat az esti gimiben?
2019. máj. 7. 21:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb a tanárok tisztában vannak, hogy akik estin vannak elég esélyesen dolgoznak az iskola mellett, így úgy adják az anyagot is és az elvárást is csökkentik, egyáltalán nem nehéz hisz mindenkit felvesznek.
2019. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiből most előrehozottat teszel, azt nem kell már megismételni később.
2019. máj. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lasszóval próbálják befogni az embereket, úgyhogy bárki bekerül, aki csak akar. Ha te nappalin bármiből előrehozottat tudsz tenni, akkor szerintem már most simán átmennél mindegyik érettségi tárgyadból, úgyhogy biztos menni fog, ne félj tőle! De mivel ott tényleg egyszerűen csak az a cél, hogy mindenki átmenjen, továbbtanulásról kb. szó sincs, nagyon lent van a színvonal, arra számíts. Tehát ha mégis szeretnél majd továbbtanulni, akkor azért sok fog azon múlni, hogy te saját magadtól mennyit tanulsz még az esti gimis elvárásokon túl is. Sok sikert!
2019. máj. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!