Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ informatikus képzés...

OKJ informatikus képzés megfelelő-e egyetemre/főiskolára, informatika érettségi helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit bővebben a dolog háttérrel.

Most végzek 5. éven grafikusként, érettségit is itt végeztem, művészeti középiskola. Emiatt igazából csak ezt tanultam, a további tantárgyakat nem túl bőven. Szeretnék továbbtanulni egyetemre, de rájöttem hogy ez a művészeti pálya nem fog működni. Az informatika mindig is érdekelt, csináltam is volna informatika érettségit de nem tehettem mivel csak egy évet tanultam és ahhoz kettő éven át kell.

Na most nem lehet csak úgy ugye jelentkezni ilyesfajta szakra ha nincs informatika érettségim..

Válaszokat köszönöm, remélem minden érthető.



2019. máj. 8. 10:33
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem, viszont most már érettségizhetsz informatikából.
2019. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1/1 Tehát akkor csak jelentkeznem kell, nem számít hogy mennyi ideig tanultam?
2019. máj. 14. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!