Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME építőmérnök szak elvégzése...

BME építőmérnök szak elvégzése után mennyire jók az elhelyezkedési lehetőségek, és milyen magas a fizetés külföldön, és magyarországon egyaránt érdekel?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát munka most van. Én egyébként 3 év után építősként most egy másik iparágban próbálom ki magam. Fizetések szerintem alacsonyabbak más mérnökökéhez képest ( pláne IT és járműiparhoz kèpest) és jellemzően többet is kell menni érte. Sajnos. Ezt leszámítva maga a munka érdekes lenne.
2019. máj. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem teljesen szakirány függő és hogy milyen téren helyezkedsz el. A tervezés még mindig hányattatott sorsú munka. Kivitelezésben sokkal jobb pénz van de erősen a gazdasági helyzettől függ, hogy mennyit tudsz keresni benne. Településes dolgokkal foglalkozni mondjuk egy önkormányzatnál öngyilkosság. Ép.mérnökként szerintem az egyetlen járható út ha jól akarsz keresni ha versenyszférában helyezkedsz el és kivitelezéssel foglalkozol! Ott elég jó keresetek vannak főleg infrastruktúra irányában nagyobb cégeknél.
2019. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jók. BME ne legyen szempont.

Se a fizetés nem jó, se a közeg. Elmaradott, régimódi, kicsinyes és hisztis az egész, pont azért is, mert minden más mérnök megkapja a pénzét, itt meg 10 órával, heti 6 nappal tudod azt elérni.

2023. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!