Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a várható nettó fizetés...

Mennyi a várható nettó fizetés egy egyetemet végzett építészmérnöknek, illetve építőmérnöknek?

Figyelt kérdés
Bsc illetve Msc végzettség mennyit számít? Msc-s végzettség esetén emelkedhet a fizetés?

2019. jan. 6. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
McDonaldsban olyan 150 korul
2019. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Vidéki tervező irodák esetében azon se kell csodálkozni, hogy ha ilyen 150 nettót versenyképesnek mondanak neked az állás interjún. Kivitelezésben meg talán el lehet érni a kezdő 200-at.


Amúgy felvin a szakleírásoknál van szakmatérkép meg végzés utáni kilátások fülben statisztika szerinti fizetés is. Össze lehet hasonlítani más mérnök szakokéval.

2019. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
baromság... lehet nagyon jól keresni építőmérnökként csak meg kell találni hozzá a jó helyet. Én még építőmérnök hallgató vagyok és gyakornokként dolgozom 4órás munkarendben de a 150nettót már így is megkapom debrecenben:)
2019. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah, gyakorlaton megadják ezt, de kívàncsi leszek, hogy majd a jövendőbeli fizudat ehhez arányosan adják-e vagy csak rádobnak 10-20 ezer Ft-ot. Azt, hogy az egyetemen mit mondanak erről azt ne vedd készpénznek. Rohamosan csökken a felvételiző építő/építèsz mérnökök száma, így hát folyik a hallgató vadászat. Egy biztos , mert statisztikák is vannak erről pl:felvin is. Építősként nem fogsz a jól kereső mèrnökök körébe tartozni. Átlagos fizud lesz, jóval lemaradva
2019. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ahol én dolgozom ott nem a 10-20ezer forintos rádobás működik... elég korrekt fizetések vannak. Kezdő munkahelyi mérnök, építőmérnök bsc diplomával nettó 400e forint körül kezd mellé céges autó, laptop stb. Nyílván tudom, hogy nem ez a jellemző és ritka az ilyen de létezik!
2019. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!