Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Sör és szesziparra nőknek érdemes-e menni, vagy ezen a területen a férfiakat előnyben részesítik a munkaerőpiacon?

Élelmiszermérnökin tanulok, ez a specializáció számomra a legérdekesebb. Már volt lehetőségem sört főzni egy társasággal, borászatokba is ellátogattunk. Tudom, hogy sok a fizikai munka, az álláshirdetések között is főleg ilyeneket látni... Emiatt lehet, hogy később megbánnám, mert nem fogok tudni munkát találni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: sör, alkohol, egyetem, szakosodás, specializáció, pályaválasztás, munkahely, , férfi

máj. 18. 10:07  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
-A tánc alapvetően feminin jelenség amit a nőknek "kell" és érdemes csinálni. - Ez hülyeségnek tartod, vagy érdemes róla beszélni?
Melyik egyetemi szakra érdemes nőknek felvételezni, amihez matematika kell és amivel később el lehet helyeszkedni?
Izomépítéshez, saját testsúlyos és ketlebell edzéssel érdemes tömegnövelő táplálkozást folytatni?
Milyen helyekre érdemes elmenni kikapcsolódni a nyáron 25-26 éves nőknek?
Igaz, még csak 10.-es vagyok szakiskolában, de majd januárban el kell dönteni,hogy ki hova megy(vagy marad).. Milyen szakmát érdemes választani a mai világban a nőknek, ami piacképes?
Van ötletetek, milyen kisebb értékű, nőknek szánt dologgal érdemes most kereskedni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!