Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomépítéshez, saját testsúlyo...

Gomper kérdése:

Izomépítéshez, saját testsúlyos és ketlebell edzéssel érdemes tömegnövelő táplálkozást folytatni?

Figyelt kérdés
Konkrétan: 38 éves nő vagyok, korábban ketlebelleztem, küzdősportoltam, szerintem aránylag könnyen izmosodom. Kihagytam egy pár évet, mostanában elkezdtem futni, hogy egy kis kondim legyen. A tervem az, hogy hetente 2-3 x ketlebellezem, és 3 x futok, amit saját testsúlyos edzéssel kombinálok. Ebből 2 futás kb 3 km utána egy kis húzódzkodás, hasizom, ilyenek. Hétvégén egy hosszab, 5-8 km futással, dombos vidéken. Szerintetek ahhoz, hogy az izmosodás látható legyen, érdemes valamilyen meghatározott étrendet követni? A 2g fehérje és 3 g szénhidrát / testsúly kg alkalmazható, vagy amit leírtam az annyira más edzés, hogy nincs értelme?

#kettlebell #izomépítés nőknek
2016. ápr. 26. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes. De a ch-t csak te tudod belőni. Simán lehet, hogy ennyi futással meg kettlebellel nagyobb a kalóriaigényed, mint klasszikus súlyzós edzés mellett.
2016. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!