Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy ev alatt? 3 dolog melo...

Egy ev alatt? 3 dolog melo mellett?

Figyelt kérdés

Biosz/kemia emelt es egy angol kozepnyelv.

Bioszom jo kozepeztem 85%.

Kemia nulla, annyit tudok amennyit a kozep biohoz kellett.

Angolom passziv, sok mindent megertek.

Kovetkezo szerzonra?

Ugy hogy osszel bioszoznek

Es majusban meg kemia.

Es mellette 8oraban dolgozok(nem fizikai)

Cel a gyogyszereszeti


2019. máj. 18. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy heti 40 óra munka mellett fel lehet 1 év alatt készülni 2 ilyen emeltre. Főleg a kémia számolásokra kell sok idő, de még az elméletnek is ülepedni kell az elején.

A biosz őszre megoldható, ha már most folytatod a tanulást, és elvileg a kémiának is megoldhatónak kellene lennie, de szerintem nem munka mellett.


Tuti jön majd valaki, aki azt mondja, hogy jó képességű ember meg tudja... Én erre annyit mondok, hogy az 5-ösöm lesz kémiából 777 feladatot tartalmaz (ha jól emlékszem). Ahhoz, hogy jövő februárra végezz velük, minden nap 3 feladatot kellene megoldanod, ez nem sok, de ha azt is nézed, hogy a egy feladatszámnak rendazerint mindimum a,b,c részei vannak, akkor ez összesen majdnem 10 feladat egy napra, és ha elszánt is lennél, úgyis lenne pár olyan nap minimum, amikor nem bírod megcsinálni őket, főleg nem a nehezebbeket, amikből 2 kérdés is elég egy napra. És nem említettem még, hogy a 777 kérdés mellett 13 ellenörző feladatsor van, amik mind kb. 10 összetett kérdést tartalmaznak.

Szóval szerintem munka mellett nem megoldható a kémia.

2019. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!